معرفی مجموعه دستکش نخی بیتا
B I T A   C O T T O N   G L O V E S

تولیدی دستکش نخی بیتـا فعالیت خود را از سال 1377 در صنعت نساجـی آغاز نموده است. ایـن شرکت که در تبریز قرار دارد به عنوان یکـی از شرکت های پیشرو در صنعت تولید دستکش نخـی در طول 16 سال، تلاش می کند که با ارائه گسترده انواع دستکش های نخی، جایگاه برتر خود را در بازار ایـران کسب نمایـد. تولیدی دستکـش نخی بیتـا با بیش از 20 سـال سـابقه کار در امر تولید انـواع دستکش نخـی در اندازه و رنگ هـای مختلـف، آماده عقــد قرارداد و تأمیـن دستکـش مورد نیـاز کارخانجات موادغذایی و صنعتـی، نیروهای نظامی و انتظامی، شرکت های خدماتی و بهداشتـی و پخش های دارویی و توزیع کنندگان البسه کار است.
دستکش نخی بیتـا در 3 رنگ سفید، کرمی و مشکـی در دو مدل زنانه و مردانه و بسته بندی های متناسب با هر صنف از بارچه های پلی استر پنبه با ریز 24 تولید می شود.

محصـولات ما

مأموریت شرکت دستکش نخی بیتا

شرکت دستکش نخی بیتا خدمت به مشتریان و جلب رضایت آنان از طریق  تولید و عرضه دستکش نخی را رسالت خود می داند. این شرکت با تکیه بر قابلیت های کارکنان و کارنامه درخشان سوابق خود، ارتقاء روزافزون محصولات و ارزش آفرینی به مشتریان را زیر بنای تمامی فعالیت های خود می داند.

دستکش نخی بیتا مصمم است با اجرای سیستم های مدیریتی و تکیه بر تخصص و تجربه کارکنان خود و با نوسازی فرایندهای کاری و ارتقای کمی و کیفی محصولات، ضمن توسعه بازار، کیفیت محصولات و خدمات خود به مشتریان را بهبود بخشیده و قصد دارد ظرف 2 سال آتی به عنوان یکی از سه شرکت برتر صنعت دستکش نخی در کشور باشد.

شرکت دستکش نخی بیتا ارزش های زیر را مبنای تمامی رفتارها و اقدامات خود قرارداده است:

 عملکرد عالی در تمامی فعالیت ها

 ارتقاء و بهبود مستمر فرایندها

 توجه به نظرات مشتریان و جلب نظر آنان

 صداقت و امانتداری در ارتباط با مشتریان و جامعه


عوامل موفقیت شرکت دستکش نخی بیتا

شرکت دستکش نخی بیتا به تولید و ارائه دستکش نخی می پردازد. برتری دستکش نخی بیتا و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

 ضد حساسیت پوستی

 نیروی انسانی مجرب

 ظرفیت بالای تولید

 تولید دستکش بر اساس نیاز مشتری

 کیفیت برتر دستکش نخی

 قیمت رقابتی

 تحویل به موقع

 خدمات پس از فروش